Firma RaptorE-bajk

Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie akumulatorów li-ion, wyróżnia się niezrównaną zdolnością dostosowywania się do różnych kształtów i projektów. Zanim podzielimy się z wami zdjęciami naszych realizacji, pragniemy wyjaśnić, dlaczego nasze projekty akumulatorów są tak wyjątkowe.

Specjalizujemy się w konstruowaniu akumulatorów do różnorodnych pojazdów, w tym łodzi elektrycznych, e-bike’ów, motocykli, maszyn, powerbanków, hulajnóg, melexów i wielu innych.

Nasze projekty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością. Zależy nam na dostarczaniu produktów, które przewyższają standardy rynkowe. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, ponieważ to one mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

W naszych akumulatorach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i technologie. Dzięki naszemu doświadczeniu, stawiamy na innowacje, czyniąc nasze produkty jednymi z najlepszych w Polsce. Własne rozwiązania w zakresie łączenia ogniw, w tym łączniki własnego autorstwa, pozwalają nam dostosowywać się do różnorodnych wymagań projektów.

Dodatkowo, w przypadku projektów o szczególnie wysokich wymaganiach, stosujemy łączniki niklowo-miedziane, które charakteryzują się ponadprzeciętną przewodnością w porównaniu do czystego niklu. To wszystko sprawia, że nasze akumulatory są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także bezpieczne i zgodne z najnowszymi standardami branżowymi.

Do obróbki akumulatora wykorzystujemy szkło epoksydowe, taśmę kaptonową, i izolatory zabezpieczające Plusy z epoksydów.

Taśma do łączenia ogniw z materiału Niklowo-Miedzianego
Współpracujemy z wieloma firmami tak, aby dostarczyć klientowi produkt najwyższej jakości i spełnić jego oczekiwania
Akumulator do obudowy shark typu bidon
Akumulator do EV Spark Lite 16s 10p

Akumulator Custom do obudowy pod wmiar

Akumulatro EV Spark V2 20s10p LG Mj1
Akumulator Kariwa Lite 21s17p SDI 25R Łączniki niklowo miedziane
Akumulator Ev Spark Gamma 20s 12p Lg Mj1
Akumulator typu custom

Idealny do mocnych konstrukcji takich jak e-Motor e-Cross

Kategorie: E-bike

2 komentarze

Piotr Jezierski Art show · 21 lutego 2022 o 21:52

Piotr oraz jego firma to szacunek, kultura, profesjonalizm, dokładność w każdym calu polecam od serca od samego początku, aż do dzisiaj mam wsparcie – to jest w życiu najważniejsze zdrowie, rodzina i wsparcie a jak msz też to ostatnie u osoby, która wykonała twój sprzęt to jest to coś pięknego.

Henryk Kwinto · 31 października 2022 o 20:22

Polecam firmę Raptor E-Bajk. Wykonywali pakiet do mojego ev Sparka Gamma. Pełny profesjonalizm.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *