Kim jesteśmy?

Nasza marka ma już doświadczenie od 2015r w budowie Akumulatorów i Pojazdów elektrycznych różnej konstrukcji. Począwszy od hulajnóg, rowerów elektrycznych, MonsterE-bików, Konwersji Crossów na elektrycznych, skończywszy na elektrycznych czterokołowcach.

W każdym zleceniu mamy ogromną satysfakcję współpracy z klientem, jak i czujemy ogromną radość z wykonywanej pracy, gdyż to, co robimy, jest naszą pasją.

Dlaczego Warto nas wybrać?

Nasza firma od zawsze stara się słuchać klienta i pomaga dobrać odpowiednie rozwiązanie dla jego wymagań. Niezależnie od trudności prac stawiamy na najwyższą jakość, bez kompromisów, z wykorzystaniem najnowszych technologi takich jak Frezarki CNC, Cięcie laserem, Obróbki skrawaniem, jak i innych podobnych technologi. Nasza firma Ma doświadczenie w modelowaniu 3D, więc dzięki temu wypełniamy nasze konstrukcje najwyższą jakością.

Dzięki wyżej wymienionej technologi i nabytej wiedzy wykonujemy własne łączniki do ogniw, a dzięki odpowiednim narzędziom i zgrzewarkach łączymy je w jeden akumulator.

Zdobyta wiedza pozwala nam na odpowiedni dobór zasilania tak, aby sprostał wymaganiom napędu. Stawiamy na bezpieczeństwo, jak i jakość wykonania, w rezultacie jesteśmy w stanie zbudować odpowiednie i wydajne źródło zasilania.

Napęd

Odpowiedni zespół napędowy jest bardzo ważny, dlatego dla wymagających Klienów prowadzimy usługę tuningu silnika typu Hub tak, aby zwiększyć jego osiągi i odporność cieplną.

Nasz zespół zajmuje się również:

1 Doborem Podzespołów napędowych

2 Doborem podzespołów sterujących

3 Projektowaniem Pakietów Zasilania

4 Projektowanie CAD 3d